Uued tooted

 • 5,50 € On laos
  Red nr 4.1 on intensiivne punane, mis sobitab ripsmed ja kulmud täiuslikult erinevate punaste juuksetoonidega ning võimendab julget punast välimust köitval viisil!Blondid ripsmed ja kulmud = intensiivne punane Tumepruunid ripsmed ja kulmud = punakas läige Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga soojema tulemuse saavutamiseks. Sobib segamiseks...
 • 5,50 € On laos
  Chestnut (kastan) lisab ripsmetele ja kulmudele sooja pruuni varjundi koos õrnade punaste alatoonidega ja annab sinu stiilile karismaatilise lisapuudutuse!Punaka helgiga pruunid ripsmed ja kulmud. Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga soojema tulemuse saavutamiseks. Laialiminemis- ja veekindel. Kestab kuni 6 nädalat.
 • 5,50 € On laos
  Light Brown (helepruun) on loomulik mitmekülgne hele tooner, mis võimendab sära tumeblondidest heleblondide juusteni. Elavda oma stiili!Helepruunid ripsmed ja kulmud Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga. Sega Natural Brown (loomulik pruun) tooneriga, et luua erinevaid sobivaid pruune toone. Laialiminemis- ja veekindel. Kestab kuni 6 nädalat.
 • 5,50 € On laos
  Natural Brown nr 3 on tugev ja mitmekülgne läbipaistmatu pruun, mis loob kõige loomulikuma brüneti väljanägemise.Loomulikud pruunid ripsmed ja kulmud Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga. Sega helepruuniga, et luua erinevaid sobivaid pruune toone. Laialiminemis- ja veekindel. Kestab kuni 6 nädalat.
 • 5,50 € On laos
  Deep Blue on intensiivne sügavsinine toon, mis on eriti soovitatud ripsmetele, andes blondide või heleblondide juuste korral silmipimestava välimuse!Sügavsinised ripsmed. Sobib segamiseks tooneriga RefectoCil Red (punane) tumelillade stiilide saavutamiseks. Laialiminemis- ja veekindel. Kestab kuni 6 nädalat.
 • 5,50 € On laos
  Sinakasmust on pehme sinise varjundiga must, mis lisab täiendavat sügavust ja sära ning loob hämmastavaid sinakasmusti stiile.Musta varjund, mis annab igale karvale sinaka värvi. Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga. Laialiminemis- ja veekindel. Kestab kuni 6 nädalat.
 • 5,50 € On laos
  Hallinevate või valgete karvade loomulikuks katmiseks või delikaatselt tumedaks muutmiseks. Grafiidiga segamine muudab RefectoCil’i värvid tunduvalt jahedamaks. Ajatud stiilid!Tumehallid ripsmed ja kulmud! Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga jahedama tulemuse saavutamiseks. Soovitatav ka meestele, kes soovivad rõhutada oma silmi...

Eripakkumised

Enim müüdud

Jälgi meid - Forme Instagram

Võrdle 0

No products

To be determined Shipping
0,00 € Kokku

Vormista tellimus