Tere tulemast meie uuenenud e-poodi. Juhul kui Teie vana salasõna ei toimi, uuendage palun oma salasõna.

Meist

Kes me oleme?

2000 aastal alguse saanud Eesti pereettevõte RNR SIM OÜ ( Sim Sensitive Eesti ja FORME ilukaubamaja ) toob maale ja müüb professionaalseid juuksehooldustooteid ning tarvikuid. Firma algusaastatel alustati tööd esimese brändiga, milleks on Sim Sensitive ja mis on ka tänaseks meie peamine müügijõudu näitav bränd.

Sim Sensitive on Soome brändiga, kes on ilumaailma maastikul olnud teerajajaks juba aastast 1994. Sim Sensitive bränd tugines ideel pakkuda juuste kujundamisel professionaalidele mitmekülgseid ja kvaliteetseid tooteid. Toorainete puhtuse ja tervisega seotud aspektide vaatekohast alustati alguses tootma täiesti lõhnastamata tooteid. Tänaseks on Sim Sensitive brändil tugev positsioon Eesti ja maailma turul.

Aastate jooksul oleme oma portfelli lisanud veel hulgaliselt erinevaid brände ümber maailma, kelle toodete puhtuses ja kavaliteedis saame alati kindlaks jääda. Märkimist tasuks siinkohal juukse-hooldustoodete bränd Inshape Rootsist, mis on väljatöödatud juuksurite poolt juuksuritele. Samuti Ameerikast pärit Earthly Body (MKS ja Hemp Seed) tooted. USA ettevõte, mis toodab kanepiseemneõlil põhinevat 100% looduslikku vegan kosmeetikat.